nechty1

 

 

 

– modelácia nových nechtov na rukách UV/LED gélom na prírodné nechty, pomocou šablón

– dopĺňanie UV/LED gélom

– zdobenie nechtov

– spevnenie prírodných nechtov gellakom

– mokrá manikúra

– suchá manikúra

Japonská P-Shine manikúra

Túžite aj vy po krásnych a zdravých nechtoch? Skúšali ste už všetky možné aj nemožné spôsoby a stále nič? Problém môže byť v ich nedostatočnom vyživení !

Slabým nechtom zvyčajne chýba hydratácia a dostatok výživných látok, ktoré napomáhajú správnej funkcii nechtového lôžka a koreňa nechtu . Tým necht stráca na pružnosti, a vy sa nikdy nedočkáte ani o milimeter dlhších nechtov .

Japonská P-Shine manikúra je spôsob, ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé .

Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni . Je vlastne regeneračnou kúrou . Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty .

P-Shine manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy . Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobý čo sa týka vylepšenia kvality nechtu .

Ak chcete svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa na Japonskú manikúru – vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou !

Doba ošetrenia nechtov touto metódou je približne 30-45 minút a doporučená ďalšia návšteva je o 2-3 týždne . Metóda je vhodná pre ženy aj pre mužov . Po manikúre sa neodporúča lakovať nechty 10-14 dní .

 

IBX systém na prírodné nechty

IBX systém sa skladá z dvoch patentovaných zložiek – IBX a IBX Repair .

Tento dvojfázový systém je absolútnou novinkou na trhu .

Je špeciálne vyvinutý pre :

– ochranu nechtového lôžka , pre ženy aj pre mužov

– zaistenie správnej väzby medzi nechtovým lôžkom a lakmi na nechty (gellakmi, na gélovú a akrylovú modeláciu )

– liečbu poškodeného, slabého nechtu, ktorý sa štiepi, alebo je po úraze, na vyrovnanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa necht stáva hladkým a pevným

– k obnove nechtov u klientiek, ktoré si nechty kúsali/inak poškodili

– podporu správneho rastu zdravého nechtu

– IBX systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách

– vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy